Szanowna Koleżanko,

Szanowny Kolego!

 

W imieniu Zarządu Sekcji Urologii Onkologicznej (SUO) Polskiego Towarzystwa Urologicznego zapraszam do wzięcia udziału w III Sympozjum Sekcji Urologii Onkologicznej, podczas którego zostaną omówione zagadnienia związane z rozpoznawaniem nowotworów układu moczowo-płciowego (raka stercza, rak prącia, rak nerki i rak pęcherza moczowego) i leczeniem chorych nimi dotkniętych. Podobnie do poprzednich lat dużą część programu Sympozjum stanowić będą wykłady dotyczące raka gruczołu krokowego, przy czym dominować będą tematy związane z rakiem małego ryzyka, znaczeniem rezonansu magnetycznego oraz chorobą uogólnioną.

Do grona wykładowców, oprócz urologów, zaproszono onkologów i radiologów. Podobnie do pierwszego, obecne Sympozjum będzie nawiązywać do spotkania EAU Section of Oncological Urology (ESOU), które odbyło się niedawno w Warszawie.

Jednocześnie pragnę poinformować, że po Sympozjum zostaną wybrane nowe władze Sekcji. Zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą na rzecz rozwoju i doskonalenia SUO do wzięcia udziału w spotkaniu wyborczym.

 

Pozostaję z wyrazami szacunku

Jakub Dobruch

Przewodniczący Sekcji Urologii Onkologicznej PTU

ZAREJESTRUJ SIĘ

Partnerzy:Kontakt:

Iwona Sribniak

Polskie Towarzystko Urologiczne
ul. Łowicka 19
02-575 Warszawa
+48 601 70 87 11
kongresptu@ptu.net.pl
www.pturol.org.pl